Reportáž z lezeckého centra SmíchOFF

8. února 2009 v 21:48 | suzann |  Výlety na stěnu
Pozdrav "ahoj" nepatří jenom vodákům. Uvítal nás i v neděli 15.2.2009 na Smíchově. A s ním cvakání karabin a jemný maglajzový prášek. Tak jsme tu, abychom poměřili své síly se stěnou. Abychom vylezli ještě těžší stěny než minule a přibylo nám pár svalů.

Stěny na SmíchOFFě jsou dosti vysoké (přesně 14 metrů - těch dosahují všechny profily, ne pouze nějaká nudle v rohu) a k dispozici je mnoho variant obtížnosti. Na své si tak přijde každý. Můžete se procvičit na spárách, na boulderovce i na převisech. Anebo si vystačíte zatím jen s kolmicemi nebo mírně převislými liniemi. A nejlepší přiblížení opravdové skále přináší pár laminátových profilů.

Parametry centra jsou prostě takové, že nehrozí, že byste museli čekat ve frontě. (více viz web SmíchOFFa)


Zajímavé bylo, že v průběhu našeho lezení třeba u boulderovky pobíhal chlápek s vrtačkou a přidával vychytávky. Pořád je prostě co vylepšovat. Ostatně, pokud si chceme zkoušet lézt doma v obýváku, můžete si v přilehlém obchůdku koupit chyty. Místo obrázku na zdi - dobrá změna, ne? :-)

Co jsme na výletě zažili: konečně jsem jistila tak, že jsem měla pocit, že ten na stěně opravdu nespadne. Ochutnali jsme pizzu ze Smíchoffa. Někteří z nás odjeli se svými vlastními, novotou vonícími sedáky :-). A všichni se svorně těšíme na další poměření sil se stěnou!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Termíny výletů, nové články a podobně pište na: "blog.kosu (zavinac) gmail.com"