Kdo jsme

Poslání KOSu

23. února 2009 v 16:21 | suzann
Web K.O.S.u funguje skoro měsíc, a tak mohu využít první příležitosti trochu bilancovat.

Řeč čísel mluví velmi příznivě. V lednu (rozuměj: v posledních pěti lednových dnech) 72 návštěvníků, za únor jistě překročíme dvoustovku (ke 23.2.09 máme 195 návštěv).
Co trošku zamrzí každého blogera, je nizoučký počet komentářů. Lidi, vžijte se do role webmastera...! :-)

Zaznamenali jsme ale několik poznámek, ze kterých můžeme soudit, že K.O.S. neslouží úplně tak, jak by měl. Přáli jsme si, aby to bylo místo (virtuálního) setkávání PRO VŠECHNY, ne jen pro Tepličáky. Takže žádné výmluvy jako "Jé, to je krásná aktivita, nojo, škoda že jsme až z Brna...!"

Historie

28. ledna 2009 v 9:33 | suzann
Léto 2008
Společenství vzniklo zcela nečekaně - několik Tepličáků (zejména z Církve živého Boha) oprášilo staré sedáky a lana z půd, vzali s sebou pár kamarádů a šli jsme zkoušet lézt do Tisé (viz fotky z této akce). Některé nás to hodně chytlo a tak jsme v lezení na skalách pokračovali. Karabiny nám cinkaly v batohu i na dovolené na různých místech v Čechách i v cizině.
(fotky z některých akcí - viz Fotogalerie)

Vítáme vás!

25. ledna 2009 v 15:34 | suzann
Tohle jsou stránky lidí, kteří mají na prvním místě Ježíše, ale také rádi lezou, chodí ven, jezdí na kole... Setkáváme se při těchto aktivitách bez ohledu na příslušenství k církvi - a pokud nejsi věřící a nemáš s naší vírou problém, jsi také vítán/a. Chceme se tady navzájem informovat o akcích, kde bychom se společně mohli sejít, protože prvotní církev se také scházela - sice po domích, ale my se můžem sejít i ve skalách :-).
 
 

Reklama
Termíny výletů, nové články a podobně pište na: "blog.kosu (zavinac) gmail.com"