Voda

AHOJ SÁZAVO!

3. srpna 2012 v 20:30 | Lucie Kuklová
Peřeje, kameny, jezy a boj do posledního vypětí fyzických i psychických sil. I přesto všechno jsme zvládli sjezd Sázavy v úseku Čerčany - Pikovice během dvou dnů. Po příjezdu do Čerčan jsme si okamžitě vyzvedli 4 kánoe a rychle sbalili věci do barelů a lodních vaků. Už se stačilo pouze rozhodnout, zda plout proti proudu, nebo po proudu a mohlo se vyrazit na cestu.

Bruslení na Barče

4. února 2012 v 15:00
Únor začal 30 - 40 stupňovými mrazy. Využili jsme zimu beze sněhu a vyrazili jsme na Barboru. Sice jsme se nekoupali, ale pořádně jsme si zajezdili. Několik kilometrů zamrzlé vodní plochy dal každému skvělou možnost se protáhnout.
Tomáš to raději posichroval modlitbičkou ze Žalmu 168: Ó Bože co kdyby....Smějící se, v brance jsme měli ženskou posilu a s ní byl i její statečný ochránce - také senioři se zapojili

Skutečné kilometry zábavy. Někteří šli jezdit do daleka (ani je tu nemáme) jiní to vzali od kraje. V jednu chvíli foukal nepříjemný vítr, ale poslali jsme ho do Německa a byl klid.
(ne na dlouho, oni nám ho poslali za půl hoďky zpátky)
Hezké únorové mrazy všem nadšencům zimy. (kos)

Vodácký kurz na řece Moravici

20. dubna 2009 v 10:57 | suzann
18. 4. 2009 pořádala 3. přední hlídka Royal Rangers vodácký kurz na řece Moravici...

V pátek po sedmé večer jsme vyjeli z bezpečí domova. Před námi 500km jízdy na druhý konec republiky. "Jsme normální," ptali jsme se. Má cenu jet takovou dálku kvůli jednomu dni na vodě, bude to stát za to?

Po jedný v noci jsme přistáli ve Štramberku, v místě přespání. "Zavři oči, co vidíš," ptala jsem se Zdeňka. Dálnici, co jiného by po šesti hodinách jízdy viděl :-D. Ulehli jsme ke krátkému spánku. Co nás asi zítra, jo vlastně dneska, čeká?

 
 

Reklama
Termíny výletů, nové články a podobně pište na: "blog.kosu (zavinac) gmail.com"