Výlety na stěnu

Vánoční čas v Holešovicích

9. ledna 2012 v 15:22

Ještě před koncem roku jsme trochu procvičili fyzičku.

Neděle na Smíchově

16. března 2009 v 15:16 | suzann

Nedělní odpoledne je čas jako stvořený pro poslední aktivitu víkendu. Je jí naše oblíbené Lezecké centrum SmíchOFF. Už jsme tam jako doma, tedy až na některé nejmenované nováčky (příslušníky klanu bojovného jména;-) ). I tací se však rychle otřepali, a hlavně překvapili svým odhodláním vylézt napoprvé stejné stěny jako ti, kteří už zde lezli třeba podruhé, potřetí.

Reportáž z lezeckého centra SmíchOFF

8. února 2009 v 21:48 | suzann
Pozdrav "ahoj" nepatří jenom vodákům. Uvítal nás i v neděli 15.2.2009 na Smíchově. A s ním cvakání karabin a jemný maglajzový prášek. Tak jsme tu, abychom poměřili své síly se stěnou. Abychom vylezli ještě těžší stěny než minule a přibylo nám pár svalů.

Stěny na SmíchOFFě jsou dosti vysoké (přesně 14 metrů - těch dosahují všechny profily, ne pouze nějaká nudle v rohu) a k dispozici je mnoho variant obtížnosti. Na své si tak přijde každý. Můžete se procvičit na spárách, na boulderovce i na převisech. Anebo si vystačíte zatím jen s kolmicemi nebo mírně převislými liniemi. A nejlepší přiblížení opravdové skále přináší pár laminátových profilů.

Parametry centra jsou prostě takové, že nehrozí, že byste museli čekat ve frontě. (více viz web SmíchOFFa)

Kde lezeme v zimě

28. ledna 2009 v 8:30 | suzann
V zimním období si musíme nějakým způsobem udržovat fyzičku - na umělé lezecké stěně.
 
 

Reklama
Termíny výletů, nové články a podobně pište na: "blog.kosu (zavinac) gmail.com"